Știri Sportive

Polo: CSM Digi Oradea primește vizita Rapidului

Oradea va găzdui sâmbătă un nou concurs internațional de șah de anvergură!

Micii baschetbaliştii de la LPS Bihorul au obţinut victorii pe linie la primul turneu al Campionatului Naţional U14

Handbal: CSM Oradea joacă joi, pe teren propriu, cu CS Universitar Politehnica Timişoara

Voleibalistele de la CSU Oradea s-au impus cu 3-0 în jocul de pe teren propriu cu CSM Sibiu (FOTO)

Victorie reconfortantă la Bucureşti pentru baschetbalişti: CSM CSU a câştigat cu 90-62 pe terenul echipei Dinamo!

CAO Oradea s-a impus clar în derby-ul din deplasare cu Dinamo Leonardo şi s-a desprins la cinci puncte în fruntea clasamentului

Prima victorie acasă pentru handbaliste: CSU Oradea – Olimpic Tg. Mureş 30-28. O sportivă a ajuns la spital

Tengo Salonta este prima campioană a României la futnet!

Bianca Benea a ocupat locul 19 la individual şi poziţia a 7-a cu echipa României la etapa de Cupă Mondială de spadă U20

Comentariu scandalos făcut de Radu Banciu, despre Simona Halep: 'E ridicol că a ajuns numărul 1 mondial! Face tenis pentru avere, pentru a-şi umple zilele cu ceva'

Comentariu scandalos făcut de Radu Banciu, despre Simona Halep: "E ridicol că a ajuns numărul 1 mondial! Face tenis pentru avere, pentru a-şi umple zilele cu ceva"

Baschet: CSM CSU Oradea va juca luni pe terenul echipei Dinamo

Revenire cu ghinion: Luceafărul a pierdut meciul de pe teren propriu cu CS Afumați

Străbunic cu dosar penal, pentru că a vrut să-şi scoată nepotul peste graniţă cu acte măsluite

Bianca Benea, la etapa a II-a a Cupei Mondiale la spadă juniori feminin

Terenurile de tenis de lângă Arena Antonio Alexe găzduiesc întrecerile Cupei Toamna Orădeană 2017

Luceafărul se reîntoarce la Sânmartin: Sâmbătă, bihorenii primesc replica ilfovenilor de la CS Afumați!

Prima victorie pentru handbalistele de la CSU Oradea!

Cu patru orădence în lot, echipa României s-a clasat pe locul V la turneul de calificare pentru Campionatul European de polo feminin

Echipele de volei juniori I de la CSS LPS Bihorul au înregistrat rezultate contradictorii în ultima etapa a Campionatului Național

Antrenorul austriac de origine română Raul Cristescu a predat, gratuit, lecții de tenis tinerilor bihoreni (FOTO)

Tengo Salonta a cucerit două trofee la prima ediţie a Cupei României Masita la futnet

Voleibalistele de la CSU Oradea au început cu o înfrângere, în deplasare, noul sezon competițional

Sportivele de la CSŞ LPS Bihorul au ocupat locul V la Campionatul Naţional de Gimnastică Ritmică

Tinerii judoka de la CSŞ LPS Bihorul JC Liberty au ocupat locul V la Campionatul Naţional de seniori pentru echipe

Baschetbalistele de la CSU CSM Oradea, pregătite de startul unui nou sezon în Liga I