SC DEME MACARALE SRL

angajează

ASISTENT COMERCIAL

Responsabilități:

Înregistrează oferte acceptate (semnate și ștampilate de către Beneficiar) sub formă de comenzi

Alocarea numerelor de comenzi în sistem

Introducerea comenzilor în Programator

Verificarea zilnică a Programatorului - suport Webeye și șefi de zonă

Menținerea bazei de date cu macaralele închiriate

Introducerea comenzilor de macarale închiriate de la terți

Solicitarea facturilor și rapoartelor de lucru aferente comenzilor de macarale închiriate, transmiterea acestora către Dep. de contabilitate

Suport operatori pentru cazări

Cerințe:

- minim studii medii

- persoană dinamică, rezistentă la condiții de stres,

- capacitate de a lucra cu termene limită;

- cunoașterea limbii engleze

- cunoștințe temeinice utilizare PCWord, Excel;

-experiență în sector construcții constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică - telefon mobil, laptop – mediu de lucru profesionist, posibilitatea de dezvoltare profesională

Trimiteți CV-urile la adresa raluca.deme@macarale.com sau telefon 0259-479.189

(Advertorial)