Firma orădeană Lancetti Transport angajează stivuitorist, manipulant marfă şi operator depozit.

1. STIVUITORIST, MANIPULANT MARFĂ

CERINŢE:

- Atestat ISCIR de manevrare a stivuitorului;
- Seriozitate, simt de raspundere si o mare capacitate de atentie;
- Abilitatea de a lucra in echipa;
- Experienta de lucru in depozit (cunostinte privind folosirea transpaletului si a scanerului) – minimum 6 luni;
- Dexteritate in manipularea produselor.

2. OPERATOR DEPOZIT

CERINŢE:
-  Experienta profesionala : min. 1 an pe un post similar
-  Educatie: min. absolvent studii medii
-  Cunostinte operare PC: Excel, Word, Outlook
-  cunostinte tehnice in privinta folosirii scanner-ului
-  abilitate de invatare rapida a sistemului de lucru ;
-  putere de munca, seriozitate, implicare, precizie si atentie maxima in onorarea sarcinilor de lucru;
-  flexibilitate, dinamism (mobilizare/actionare rapida), spirit de echipa
-  obiectivitate in aprecierea problemelor, in analiza situatiilor specifice activitatii care o desfasoara;
-  atitudine proactiva, civilizata in relatiile cu superiorii si colegii;
-  ATESTAT STIVUITORIST - Autorizatie ISCIR (prezinta avantaj)

RESPONSABILITATILE POSTULUI:

- Introduce si raspunde de procesarea corecta si la timp a tuturor datelor referitoare la produse in sistemul de management al depozitului pe baza documentelor justificative;
- Raspunde pentru corectitudinea datelorpe care le introduce in sistemul de management al depozitului si a corectitudinii tuturor tranzactiilor care presupun miscari/modificari/blocari de stocuri, setari articole si/sau locatii depozitare pe care le realizeaza in sistemul de management al depozitului;
-  Semnaleaza in timp util neregulile, neclaritatile, erorile ivite in timpul operatiunilor catre seful de depozit;
-  Intocmeste, distribuie si raspunde pentru corectitudinea rapoartelor conform cerintelor si procedurilor agreate si a politicilor companiei;
-  Pastrarea unei bune evidente a documentelor introduse;
-  Respectarea regulilor de securitatea muncii specifice, cunoscand raspunderile legale pentru nerespectarea acestora;
-  Respectarea regulamentului de ordine interioara;
-  Respectarea procedurilor si instructiunilor de lucru;
-  Alte sarcini primite de la seful ierarhic;

BENEFICII:

- Program in schimburi
- Salariu motivant
- Conditii superioare de lucru in depozit clasa A

Trimiteti CV dvs la: angajari@lancetti.ro
Telefon: 0748/115.346