Bugetarii din administraţia judeţului ar putea ca anul acesta să adauge înjurăturilor la adresa PDL-ului care le-a tăiat salariile în urmă cu mai bine de trei ani şi alte sudalme, nou-nouţe, către USL. Oamenii ar fi trebuit să-şi ia prima leafă din acest an marţea trecută, pe 7 ianuarie, dar au aflat că din cauza "reformei" şi "regionalizării" Finanţelor Publice urmau să-şi ia banii abia pe 10 ianuarie.
Amânaţi la leafă: Bugetarii din administraţia judeţului şi-au primit salariile cu întârziere
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.