Bugetarii din administraţia judeţului ar putea ca anul acesta să adauge înjurăturilor la adresa PDL-ului care le-a tăiat salariile în urmă cu mai bine de trei ani şi alte sudalme, nou-nouţe, către USL. Oamenii ar fi trebuit să-şi ia prima leafă din acest an marţea trecută, pe 7 ianuarie, dar au aflat că din cauza "reformei" şi "regionalizării" Finanţelor Publice urmau să-şi ia banii abia pe 10 ianuarie.

Citeşte motivul, pe www.bihorel.ro!