Viceprimarul Mircea Mălan nu prea are noroc la maşini. Indiferent că foloseşte Volvo-ul personal sau Renault-ul de serviciu, vicele atrage amenzile ca un magnet. După ce a primit trei sancţiuni în numai două săptămâni cu maşina personală, pe care a hotărât s-o folosească în interes de serviciu, după Paşti Mălan a început să acumuleze amenzi şi pe maşina municipalităţii.
Amendă cu bucluc: Viceprimarul Mălan primeşte amenzi de parcare una după alta
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.