Celebrul Marian Godină a demonstrat: şi poliţiştii au umor, iar rutieriştii mai ales. Inclusiv cei din Oradea, chiar dacă s-ar putea să se dovedească involuntar. În timp ce întocmea procesul-verbal pentru amendarea cu 104 lei a unui şofer prins joia trecută fără centură, pe o stradă din oraş, un agent de la Poliţia Rutieră Oradea l-a întrebat pe contravenient dacă vrea să facă vreo menţiune în rubrica "Observaţii".
Amendă cu urare: Ce au scris poliţiştii în procesul verbal al unui orădean prins fără centură
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.