Deşi de câteva săptămâni presa speculează că Andreea Marin şi-a refăcut viaţa alături de medicul turc Tuncay Ozturk, mai tânăr decât ea cu 12 ani, vedeta abia acum a recunoscut că o leagă mai mult de o simplă prietenie cu acesta.
Chiar dacă cei doi au fost surprinşi împreună în călătorii sau la cumpărături, nici unul dintre ei nu a vrut să facă vreo declaraţie legată de relaţia lor.
Acum, însă, "zâna" a admis pentru prima dată public că între ea şi medicul turc există mai mult decât o simplă prietenie.
"Sunt fericită, dar nu în noua conjunctură din viaţa mea fiindcă nu e nouă, e doar nouă pentru voi", a spus Andreea.