În timp ce Stefan Bănică şi Lavinia îşi consolidează relaţia aflată, după spusele lor, la început, Andreea Marin îşi reface viaţa alături de turcul Tuncay.

Paparazii Cancan i-au fotografiat pe cei doi relaxându-se într-un parc din Capitală, unde au ieşit împreună cu fiica Andreei, Violeta.

Cei trei păreau o adevărată familie, iubitul Andreei acceptând provocările micuţei Violeta şi însoţinând-o la tot felul de activităţi, ba chiar având grijă de ea.