La aproape trei luni de la operaţia de extirpare a sânilor, ca să prevină îmbolnăvirea de cancer, Angelina Jolie şi-a aratăt noul bust.
Actriţa a fost fotografiată în Hawaii, unde are filmările pentru o peliculă. Iar tabloidele i-au apreciat rapid noii sâni.
După ce medicii i-au spus că are 87% şanse să se îmbolnăvească de cancer mamar, Angelina Jolie a luat decizia să facă o operaţie de dublă-mastectomie.