Celebra întrebare cu "Antena 3 e aici?" se poate aplica de acum şi Antenei 1 Oradea, care - săraca - e pe nicăieri. Fostul şef al staţiei locale, Mihai Baneş, a pierdut franciza şi a lăsat în urmă o grămadă de datorii. Puţini ştiu însă că încă de la licitarea francizei Baneş a avut ghinion.

Află de ce, pe www.bihorel.ro!