Se vede clar că-n Oradea-i criză mare! Pe un singur apartament, situat pe strada Oneştilor, se bat patru părţi: proprietarul, adică Primăria, administratorul, adică Universitatea, chiriaşul actual, adică universitarul Gheorghe Crainic, başca un fost chiriaş.

Citeşte cum s-a ajuns în această situaţie pe www.bihorel.ro!