De când s-a deschis pasajul Vulturul Negru, aşa pavat cu mozaic de mântuială cum e, orădenii şi-au reluat obiceiul de a-şi petrece serile de distracţie aici. Între timp, vechile crâşme s-au închis, redeschis şi schimbat.

În pasaj au apărut şi două localuri care, promovând aproape aceeaşi reţetă de pub, vor să "fure" din clienţii tradiţionalului Lord's, vechi de 12 ani.

Citeşte cum au ripostat proprietarii Lord's pe www.bihorel.ro!