Federaţia Patronilor Bihor a protestat oficial săptămâna trecută împotriva introducerii "taxei pe stâlp" aplicate construcţiilor din Parcul Industrial. Şi a făcut-o în aşa fel încât să se simtă. Guvernanţii. După mai bine de o pagină de argumente economice pe înţelesul specialiştilor, reprezentanţii FPB şi-au încheiat epistola cu o zicătoare ciobănească, mai pe înţelesul politrucilor de Dâmboviţa.
Beliţii cer răzbunare: În faţa taxei lui Ponta, oamenii de afaceri se compară cu oile
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.