Chiar dacă primarul Ilie Bolojan promitea că evenimentele din Oradea nu vor avea de suferit în urma desfiinţării Casei de Cultură a Municipiului, ba din contră, vor fi mai numeroase şi mai bine organizate, lucrurile stau taman pe dos.
Să vedeţi cum se extrage primăria din ecuaţie, pe www.bihorel.ro