Cunoscut pentru aplecările bahice, Flore Bocşe, primarul pedelist al comunei Olcea, e un mare domn: nu consumă niciodată singur, ci dă câte-un deţ la tot poporul.

Poate acesta e şi motivul pentru care se află deja la cel de-al treilea mandat.

Citeşte ce s-a întâmplat la noul chef monstru al primarului, pe www.bihorel.ro!