După 15 ani a venit un om cu carte, care ştie citi greceşte şi a constatat că pe stema judeţului e trecut imnul naţional în scriere elenă. Nu ştiu de ce se băşică respectivul om de ştiinţă, să fie mulţumit că nu era vorba de cântecul "Aşe beu oamenii buni" scris cu caractere chinezeşti.

Bihorel are câteva soluţii pentru "depanarea" stemei judeţului. Citeşte-le pe www.bihorel.ro!