Pe teren propriu, adică la Oradea, Sebastian Secoşan a fost mângâiat doar cu trei ani, dar cu suspendare, poate pentru că judecătorii bihoreni sunt mai atenţi la atenţii. În deplasare, însă, la Bucureşti, oamenii în robă nu l-au mai iertat.
Bihorel: Fostul şef de la Protecţia Consumatorului va lipsi trei ani din peisaj
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
executare
La curtea de Casatie nu se prea da cu suspendare. Asta pentru a da bine in raportul pe justitie. Acolo totul e cu executare. Aviz beiusenilor din dosarul Tip -Top
Postat 25 Septembrie 2013, 09:38 de horia
0
0
Raporteaza