Senzaţională ideea ca pe amplasamentul viitoarei statui a fruntaşului liberal Ion I. C. Brătianu să se ţină o slujbă. Iar aceasta să fie privegheată de lideri politici liberali. Din păcate, lucrurile nu au funcţionat perfect din punct de vedere tehnic...
Bihorel: La statuia lui Brătianu a-ngheţat politicianu'
2 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
ce adunare de farisei
Soborul de politruci s-a adunat pe capacul unui canal de la reteaua de termoficare, iar din caminul de sub ei se auzea strigatul unui "locatar" care nu reusea sa iasa din cauza ca statea careva pe "usa de intrare" in apartament! De aia au inghetat cei de fata, de frica ca iese Bratianul sa-i "popeasca" pe "nevrednici si misei".
Postat 28 Noiembrie 2013, 13:15 de bardul din canal
0
0
Raporteaza
Reluare dar din spate!
Nu mai aveti ce scrie Bihoreilor, ca v-a luat puterea USL toata fata si tot maul, cumparandu-va din vreme, iar acum incepeti sa somati. Asa se intampla cand vrei tot banul dintr-o data si nu esalonezi in mod durabil.
Postat 28 Noiembrie 2013, 12:56 de Busy
0
0
Raporteaza