Dacă s-ar da un premiu Nobel pentru introducerea de taxe, cred că Ilie Bolojan şi Eduard Florea ar trebui să-l împartă. La începutul anului, când încă agenţii economici nici nu se dezmeticiseră după patru ani de criză şi falimente, Primăria a decis că fiecare posesor de ştampilă şi cod fiscal trebuie să doneze municipalităţii 60 de lei pentru o taxă de funcţionare.

Citeşte ce alte biruri mai propune Bihorel în caz că şefii din Primărie au rămas fără idei, pe www.bihorel.ro!