Nasol moment pentru ţăranii care conduc comuna Biharia. Pentru că nu suportă buda-n curte şi apa de la robinet, doamna primăriţă Nagy Gizela a făcut tot posibilul să torpileze proiectul Aparegio.
Acum, oamenii din Biharia trebuie să plătească despăgubiri de un milion de lei, adică un sfert din bugetul local.