Nasol moment pentru ţăranii care conduc comuna Biharia. Pentru că nu suportă buda-n curte şi apa de la robinet, doamna primăriţă Nagy Gizela a făcut tot posibilul să torpileze proiectul Aparegio.

Acum, oamenii din Biharia trebuie să plătească despăgubiri de un milion de lei, adică un sfert din bugetul local.

Citeşte mai mult, pe www.bihorel.ro!