Joia trecută, procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor şi invitaţii lor de la procuraturile locale din judeţ au mutat şedinţa de analiză a bilanţului pe anul 2013 din sala de şedinţă a instituţiei într-o sală de restaurant, unde magistraţii au petrecut cu şefii lor în frunte.
Bilanţ la crâşmă: Procurorii Parchetului de pe lângă Tribunalul Bihor au făcut şedinţă la restaurant
3 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Cum e turcu si pistolu
Doua categorii sociale s-au imbuibat si sfidează cu tupeu restul populației: magistrații si prietenii lor, infractorii! Astia umplu restaurantele de lux la orice ora din zi sau noapte... Acuma, finu a avut modelu lu Nașu, orice se poate transforma in bairam...
Postat 04 Februarie 2014, 15:42 de Turcu
0
0
Raporteaza
Razbunarea lui Bihorel ...
... ca nu a fost chemat la partea a doua a sedintei, unde s-au impartit darurile ... nu ca marea majoritate a romanilor care nu au mai vazut un restaurant de fite pe dinauntru de pe vremea lui Iliescu ...
Postat 04 Februarie 2014, 10:44 de Nice
0
0
Raporteaza
A fost sedinta de bilant cu invitati!
Sedintele saptamanale ale procurorilor se fac tot la restaurant, ba ici ba colo, doar ca e fara invitati si numai ei de ei!
Postat 04 Februarie 2014, 10:41 de Port
0
0
Raporteaza