O femeie din Oradea care a avut treabă zilele trecute la Primăria din Cluj-Napoca a fost mai mult decât dezamăgită de "serviciile" oferite de angajaţii fostului premier al României. Drept urmare, i-a trimis lui Emil Boc o scrisoare deschisă.
Citeşte ce i-a transmis femeia lui Emil Boc, pe www.bihorel.ro!