În prag de sărbătoare, Oradea Shopping City şi partenerii săi vor aduce bucurie în farfurie miercuri, la Căminul de Bătrâni Sfântul Martin din Oradea, de pe Str. Bumbacului.
"Delicioasele preparate pregătite de cei mai iscusiţi bucătari de la Sala de Evenimente Ambasador Oradea vor transmite gândurile noatre de multă sănătate, alături de cele mai fine deserturi inspirate din cofetăria franţuzească oferite de Cofetăria Ooh la la. Mai mult, Asociaţia Piticot din Oradea se alătură campaniei bucuriei cu daruri simpatice pentru copiii mari", arată o informare din partea OSC.
Căminul de Bătrâni Sfântul Martin din cadrul Asociaţiei Caritas Catolica Oradea oferă îngrijire cu profesionalism, empatie şi cu multă dragoste celor 35 de persoane în vârstă, cu diverse forme de boală sau afecţiuni. Voi ce faptă bună faceţi de sărbători?