Prezentă în weekend în Bihor, cântăreaţa Andreea Bănică a trecut şi pe la Lactobarul de pe Corso.

Încântată de decorul localului, artista s-a pozat alături de o Dacie veche decapotabilă, specifică decorului localului orădean. "Hello! Sunt într-un loc frumos. Se numeşte Lactobar. Am băut un lapte bătut ca pe vremuri. E cool aici", a scris ea pe Facebook.

Andreea Bănică a fost în weekend în Bihor pentru a oferi un spectacol în faţa oaspeţilor magnatului Ion Ţiriac, la vânătoarea de la Balc. Sâmbătă seară, atât ea cât şi interpreta Corina i-au încântat pe oamenii de afaceri din toată lumea, între care cunoscutul Wolfgang Porsche şi afaceristul Elan Schwartzenberg, în cadrul unei seri cu specific românesc.