La fel ca în fiecare an, Bihorel îşi desemnează premianţii, în tradiţionala gală, locul unde mărimile judeţului primesc "recompensele" pe care le merită.

Gala premiilor lui Bihorel pe 2013 se va desfăşura miercuri seară, la Hotel Continental, iar la ea şi-au anunţat, deja, prezenţa VIP-uri din Oradea şi judeţ, din toate domeniile.

Evident, sunt şi dintre cei care au declinat invitaţia, fie din motive întemeiate (şi Bihorel nu îi va pune absenţi), fie de frica şugubăţului personaj (cărora, totuşi, nu le poartă pică). Chiar dacă nu vor fi acolo, meticulos şi haios cum e, Bihorel le-a pregătit tuturor premii şi surprize pe măsură! Staţi să vedeţi!

Gala va fi transmisă în direct, de la ora 19.30, pe blogul lui Bihorel, www.bihorel.ro. Nu uitaţi, nimeni nu scapă, râde cine poate!