"Având în vedere răcirea vremii, precum şi solicitările venite din partea multor consumatori, SC Electrocentrale Oradea SA anunţă că, începând de azi (n.r.), reia furnizarea agentului termic pentru încălzire de la punctele termice pe care le deserveşte", anunţă societatea printr-un comunicat.
Asociaţiile şi persoanele fizice care nu vor să aibă caloriferele calde pot să oprească intrarea acestuia prin ventilul de la limita de proprietate.