Fereşte-te de CET chiar şi când îţi face daruri! 150 de orădeni s-au trezit în situaţia de a trebui să ramburseze Electrocentrale sume între 3.000 şi 30.000 lei, după ce au primit somaţii de plată şi popriri pe conturi fără măcar să ştie că erau datori. 

În goana după orice bănuţ pe care îl are de încasat, conducerea societăţii a cerut executarea silită a unor foşti angajaţi pentru o poveste de acum 13 ani de care nu mai ştie aproape nimeni.

Citeşte mai mult, pe www.bihorel.ro!