În Piaţa Unirii e forfotă mare cât este ziua de lungă. Indiferent că lucrările avansează sau nu în ritmul programat, muncitorii se agită de colo-colo în pas alergător, în vreme de maiştrii strigă şi dau indicaţii de parcă municipalitatea le-ar fi pus energizante în apă. Explicaţia acestui ritm alert e cât se poate de simplă.
Cu ochii pe constructori: Lucrările din Piaţa Unirii sunt supravegheate cu ajutorul camerelor video
7 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
constructiile nu's film artistic...
pentru ca multi vad, putini pricep.
Postat 04 Mai 2015, 14:10 de ferfeleaga
0
0
Raporteaza
Lui Roger
Măi Roger, în primul rând, dacă tot vrei să muți biserica aia galbenă, află că e romano-catolică iar locul ei ar fi mai degrabă la Szeged decât la Debrecen (dă-ți tu seama de ce), apoi, nu știu de ce vrei să te mândrești numai cu Astoria și Teatru de Stat și nu cu biserica respectivă pentru că toate trei (TOATE TREI!) au fost construite de unguri ca, de fapt, întregul centru al Oradiei, devenit peste noapte orașul românilor verzi...
Postat 03 Mai 2015, 09:17 de Shogun
0
0
Raporteaza
Mai DOS
Nu stiu ce sa cred! Tu esti prost, prost sau doar te prefaci?
Daca citeai articolul, ai fi aflat ca sistemul de supraveghere e conectat la vice.
Tot 50 de bani postarea?
Postat 02 Mai 2015, 20:28 de User anonimizat
0
0
Raporteaza
@Windows
Asta ai inteles tu din articol. Ca primarul asta face toata ziua. Eu zic sa te lasi de citit, ca la mare lucru oricum nu te-ajuta.
Postat 02 Mai 2015, 20:21 de marius_ro
0
0
Raporteaza
Uite cu ce se ocupă primarul ...
... stă toată ziua în faţa televizorului şi se uită cum creşte iarba pe asfalt !!!
Postat 02 Mai 2015, 18:30 de WinDos
0
0
Raporteaza
roger
a mai fost unnu care a vrut sa mute biserica si a murit impuscat ca un caine
Postat 02 Mai 2015, 16:04 de ocsi
0
0
Raporteaza
biserica aia strica peisajul
ziceti voi daca nu strica biserica aia galbena in peisajul sublim! ar trebui scoasa de acolo, mutata la debrecen, ca sa se vada hotelul astoria si teatrul de stat recent renovate! sa avem si noi cu ce sa ne mandrim!
Postat 02 Mai 2015, 13:48 de roger
0
0
Raporteaza