Ştiţi cum e să dormi în patul unui mort? Cam asta e senzaţia pe care, probabil, o au adepţii PLR Bihor când merg la sediul din strada George Enescu şi încearcă să intre pe internetul fără fir, ocazie cu care află că router-ul are denumirea "PNŢCD", adică a partidului care a "locuit" în acelaşi sediu până la europarlamentare, când imobilul a fost preluat de oamenii lui Octavian Bot.
Cu WI-Fi-ul vopsit: Adepţii PLR Bihor ştiu cum e să dormi în patul unui mort
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.