Ştiţi cum e să dormi în patul unui mort? Cam asta e senzaţia pe care, probabil, o au adepţii PLR Bihor când merg la sediul din strada George Enescu şi încearcă să intre pe internetul fără fir, ocazie cu care află că router-ul are denumirea "PNŢCD", adică a partidului care a "locuit" în acelaşi sediu până la europarlamentare, când imobilul a fost preluat de oamenii lui Octavian Bot.

Citeşte mai mult, pe www.bihorel.ro!