După o despărţire discretă, dar care a ţinut prima pagină a revistelor, Mădălina Ghenea şi Gerard Butler formează din nou un cuplu.

Gerard Butler, care şi-a creat o reputaţie de Don Juan după relaţiile pe care le-a avut cu mai multe femei celebre, susţine că s-a schimbat şi că acum îşi doreşte o familie.

"Eu sunt foarte apropiat de familia mea, dar este greu să-i văd des pentru că lucrez la Hollywood şi călătoresc mult. Nu contează ce se întâmplă în viaţă, ei sunt cei care mă definesc. Îmi reamintesc cine sunt şi îmi face plăcere să petrec timp alături de ei", a declarat actorul.

Cât despre relaţia cu frumoasa româncă, Gerard n-a vrut să intre în detalii. Însă i-a făcut o frumoasă declaraţie de dragoste: "Sunt îndrăgostit de o fată cu simţul umorului, sigură pe ea, dulce, care-mi topeşte inima".