Fost şefuţ de reprezentanţă auto, fost şef la reprezentanţa Bihor a Registrului Auto Român, la Agenţia de Mediu judeţeană iar apoi mare şef în Capitală, la Garda Naţională de Mediu, Ovidiu Dăescu a fost mazilit şi tras "pe dreapta" de mai bine de doi ani.

Asta până recent căci, după cum a aflat Bihorel, pesedistul a fost reciclat pe o nouă funcţie de conducere.

Citeşte despre care este vorba, pe www.bihorel.ro!