În general, atunci când ajung în opoziţie, politicienii uită avantajele de care s-au bucurat din partea partidului în vremurile bune. Un caz aparte este cel al ex-pedelistului Dorin Corcheş, care a plecat din partid cu fruntea sus, făcându-şi cu brio datoria faţă de el. Mai exact, datoria, rămasă din campania electorală.

Află despre ce sună este vorba, pe blogul lui Bihorel!