Cătălin Botezatu şi Anda Adam au oferit momentul serii joi la premiile Media Music Awards de la Sibiu. Fostul iubit al Biancăi Drăguşanu şi fosta iubită a lui Victor Slav au venit ţinându-se de mână pe covorul roşu şi s-au sărutat pe scenă. Gurile rele spun că voiau să le facă în ciudă foştilor lor parteneri, care acum formează un cuplu.

Anda Adam făcut un show incendiar pe scenă, în care a cântat cea mai nouă piesă şi a dansat într-un număr incendiar de coregrafie, alături de băieţii din echipa ei. - îmbrăcaţi în costume de jucători de fotbal american. Cireaşa de pe tort a fost oferită publicului la final, când, solista a dat casca jos unuia dintre dansatorii ei şi l-a sărutat pe gură. Şi mai mare a fost surpriza însă când audienţa a observat că bărbatul cu care Anda a împărtăşit momentul intim este nimeni altul decât Cătălin Botezatu, scrie Libertatea.ro.

"Am pregătit împreună surpriza. În momentul în care am sărutat-o m-am simţit bine", a declarat Cătălin Botezatu.