Conducerea municipalităţii a luat o hotărâre istorică: dacă nu poate încasa datoriile de la rău-platnicii pe care îi ştie cu bani, măcar să-i facă de râs!
La propunerea primarului Ilie Bolojan, săptămâna aceasta unul dintre Loganurile instituţiei, cel cu care se deplasează portăreii la acţiunile de executare silită, va fi inscripţionat.