Orădenii sunt așteptați joi, 7 august, la un concert special susținut de trupa Direcția 5, la RIVO Restaurant & Lounge, în cadrul turneului național „Seducție”.

Evenimentul va începe la ora 20, în relaxanta grădină-lounge a localului de pe malul Crișului Repede.

Cunoscută pentru baladele sale romantice și hituri care au marcat decenii întregi, precum „O fată ca ea”, „Dacă ai ști” sau „Am nevoie de tine”, Direcția 5 promite o seară de muzică live cu atmosferă intimă și emoție, așa cum și-a obișnuit fanii.

„Garantat o să vă placă. Vom readuce în atenția voastră cântece din anii 1991-1994, cele mai heavy + baladele noastre rock, încă în sufletele voastre”, au transmis membrii Direcția 5 despre turneul „Seducție”.

Concertul face parte din seria de evenimente speciale găzduite de RIVO, care și-a obișnuit oaspeții cu invitați de seamă și cu seri aparte.

Accesul la concert se face pe bază de bilet. Pentru detalii și rezervări, organizatorii pun la dispoziție numărul de telefon 0770 444 445.

Urmăriți BIHOREANUL și pe Google News!