La ce hal de oameni o conduc, România nici nu mai are nevoie de duşmani! Drumul transfrontalier Cheresig-Korosnagyharsany, în care s-au investit 2,4 milioane de euro din fonduri europene, nu poate fi dat în folosinţă deşi a trecut un an de la finalizarea lucrărilor, din cauza nepăsării statului român.

Citeşte motivele, pe www.bihorel.ro!