La patru luni de la primirea a şase televizoare tip LED donate de firma Samsung, municipalitatea le ţine încă nefolosite. Aparatele au fost instalate în sala de lucru cu publicul şi în cantina Primăriei, dar nu au fost pornite nici până astăzi.
Montate de o firmă privată, televizoarele au fost verificate şi apoi oprite.