Ziua Femeii e în fiecare zi. Asta pare să transmită Jurnal Bihorean prin faptul că în 17 martie încă mai publica o reclamă cu titlul "Jurnal Bihorean premiază domnişoarele de 8 Martie!". 

Ca urmare, orădencele erau îndemnate să-şi facă un abonament pe trei luni la ziar, promiţându-li-se în schimb şansa de a câştiga o cină la Hanul Pescarilor. Când anume să fie cina? Pe 8 Martie, fireşte! 

Citeşte mai departe, pe www.bihorel.ro!