Judecătorul Ovidiu Galea (foto) de la Tribunalul Bihor, fost ofiţer de Securitate, poliţist şi procuror, turnat recent la DNA de avocatul Horia Chivari, care se jură că i-a dat 7.000 de euroi luaţi de la un client pentru a-i obţine o pedeapsă cu suspendare, a ieşit cu obrazul curat şi cu un mare NUP din cercetări.
Galea N.U.P-une botul: Judecătorul n-a putut fi prins în flagrant vorbind despre şpaga primită de la Chivari
2 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
In gura...
Tu ești,Chestore?Pling cei din DNA,iar chestorul scrie la comanda.Esti un ratat.Ok.
Postat 18 Aprilie 2013, 22:38 de Tur
0
0
Raporteaza
* in gura de securist
IA UITE CE FACE SECURZDU' *, GALEA IDIOTUL, ASTA TREBUIE BAGAT INTRE DETINUTI SI LASAT PRADA LOR.. ** DE JUDECATOR RETARDAT.
Postat 18 Aprilie 2013, 11:37 de SEPULTURA
0
0
Raporteaza