Pe Dorobanţii prăfuiţi ai Oradiei, adică strada Alecsandri, s-a deschis un fel de şaormărie care vinde de-ale gurii, foarte inspirat botezată "Gangnam's".
Gang n-am style: Şaormărie "coreeană" pe Dorobanţi de Oradea
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
opulenta nu te hraneste decat te drogheaza
va dau un sfat chiar daca multora nu place CEI MICI RESPECTA calitatea restul isi fura investitile, cu cat un loc este mai opulent cu atat platesti atmosfera nu calitatea , pacat ca aveti ochii dar minte IOC , e rau sa traiesti ca un drogat in societate !!!! opulenta nu inseamna hrana sanatoasa, atentie !!!
Postat 31 Martie 2013, 13:10 de gandeste nu visa
0
0
Raporteaza