Pe Dorobanţii prăfuiţi ai Oradiei, adică strada Alecsandri, s-a deschis un fel de şaormărie care vinde de-ale gurii, foarte inspirat botezată "Gangnam's".

Citeşte mai mult, pe www.bihorel.ro!