Într-o perioadă când ar avea de lucru berechet pentru a pune judeţul "pe primul loc", aşa cum a promis în campanie, preşedintele Consiliului Judeţean şi al PNL Bihor, Cornel Popa, a fost invitat ca, împreună cu primarii liberali de comune, s-o taie încă de marţea trecută spre Atena, la meciul de fotbal dintre Grecia şi România, în barajul pentru calificarea la Campionatul Mondial din Brazilia, totul pe cheltuiala sponsorului neoficial Radu Coste, patronul firmei Frigo Conti.
Gol de Bihor: Cornel Popa, invitat la meciul "naţionalei" în Grecia pe banii patronului de la Frigo Conti
7 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
ordinarii din uslconta
GUNOAIELE BIHORULUI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAR LA MECIUL DE LA BUCURESTI NU MERGE D-L POPA CORNEL ,CA DUPA ALCEVA NU MAI ARE DE MERS LA BUCURESTI ,DOAR LA MECI ,CA DE ADUS BANI IN BIHOR NICI TEORETIC NU MAI ESTE VORBA .AREUSIT S-A PUNA BIHORUL PE ULTIMUL LOC LA INVESTITII ,NU PE PRIMUL CUM A PROMIS IN CAMPANIA ELECTORALA ,ABIA ASTEPT S-A MAI VINA DUPA VOTURI ,O SA-L SCUIP IN FATA ,UN MINCINOS CA SI CEILALTI DIN JURUL SAU ............
Postat 21 Noiembrie 2013, 18:58 de unvotant
0
0
Raporteaza
Desteptare
Ar fi frumos daca domnul Radu ar da din bani lui nu din salariile soferilor. Bine ca are bai pentru primari insa nu are bani de Salariile minime din contractele de munca, si ii obliga pe saraci soferi sa semneze pentru ele.
Asta ne este Romania auziti modificati titlul Soferi au platit deplasare lui POPA nu domnul Radu. Cautati mai adanc sa vedeti cum se fac bani.....de deplasari
Postat 19 Noiembrie 2013, 20:46 de desteptare SOFERI
0
0
Raporteaza
PETI ALIN omul lui POPA CORNEL
DNA LA ARR
dupA BRANDAS urmeaza hotii de LA ARR IN FRUNTE CU HOTUL NR.1 PETI ALIN ,a marit spaga pentru trasportatori si nu il mai satura D-ZEU ,ACUM VREA BANI ,ACUM VREA EXCURSII IN TURCIA ,TOATE PLATITE DE TRANSPORTATORI,IMPLICAT IN AFACERI CU CUPOANE PENTRU PENSIONARI OFERITE FIRMELOR DE TRANSPORT IN SCHIMBUL UNOR SUME MARI DE BANI ,BILETE DE MECIURI CU TRANSPORT ,CAZARE ,MESE.
postat de: UN PENSIONAR
Postat 19 Noiembrie 2013, 12:12 de PENSIONAR
0
0
Raporteaza
SPAGA LEGALIZATA
FRIGO CONTY = DARE DE MITA ! POPA CORNEL = LUARE DE MITA !
FLAGRANT :
DATA : 19.11.2013 ORA 21.45
LOCUL : STADIONUL NATIONAL BUCURESTI
PROBE : BILETE DE MECI ,BENZINA DE DRUM ,CAZARE HOTEL ,MASA FESTIVA= APROXIMATIV 100 + 1000+500+300=1900RON ,CE MAI O NIMICA TOATA !
Postat 19 Noiembrie 2013, 12:06 de ZORBA GRECUL
0
0
Raporteaza
cornel popa un politruc mincinos...
crezi ca lumea nu vede ca nu faci nimic pentru judet, decat combinatii cu penali gen dume si alti ? tie cand te uiti in oglinda nu ti-e scarba ? ca noua cand te vedem ne este ...
Postat 19 Noiembrie 2013, 10:54 de oradean
0
0
Raporteaza
Spaga e certa, lichida si exigibila!
Asadar se poate cuantifica, iar la 10-20% cat reprezinta, se poate vedea ce valoare are pentru Frigo Conti.
Postat 19 Noiembrie 2013, 10:47 de Lamp
0
0
Raporteaza
:))
O sa i se intoarca sponsorizarea pe lumea aialalta......pardon pe lumea asta prin contracte cu dedicatie, scutiri de taxe si controale....etc etc :D
Postat 19 Noiembrie 2013, 10:36 de doc
0
0
Raporteaza