La final, unul dintre scutierii divei din Pleşcoi, deputatul de Alba Clement Negruţ, i-a invitat pe colegii bihoreni s-o voteze pe Udrea cu "ocazia Convenţiei din 24 martie", adică la o zi după încheierea alegerilor.
Gura păcătosului: Cum li s-a recomandat PDL-iştilor bihoreni să o voteze pe Udrea
Elena Udrea a trecut joia trecută şi pe la Oradea ca să-şi prezinte "programul" cu care speră să pună mâna pe şefia PDL-lui la alegerile ce vor avea loc la sfârşitul acestei săptămâni, pe 23 martie.
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.