Dispărut o vreme din peisajul public, fostul ecologist Horea Vuşcan îşi pregăteşte revenirea. Ce-i drept, încă destul de discret. Printr-o postare pe propriul lui site, fiul fostului patron al fostei fabrici de ulei anunţă că se pregăteşte pentru alegerile locale de anul viitor şi îşi caută adepţi.
Horică recrutează: Horia Vuşcan îşi caută adepţi pentru alegerile de anul viitor
4 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Hahaha
Ce gluma buna..recidivistul a uitat sa-si inghita pastilele....hahaha..La multi ani Romania!
Postat 01 Decembrie 2015, 06:49 de grigore
0
0
Raporteaza
@unu
Va refereati la d-na Marossy desigur !
Postat 30 Noiembrie 2015, 18:57 de Oradeamea
0
0
Raporteaza
Sa fim seriosi
In comparatie cu dna Sarossy e o bataie de joc atribuirea cuvantului ecologist lui vuscan.
Postat 29 Noiembrie 2015, 14:16 de unu
0
0
Raporteaza
recruti
recruteaza pe cei de teapa lui....
care nu stiu cine e si cat valoreaza!
Postat 29 Noiembrie 2015, 13:42 de scorilo
0
0
Raporteaza