Îndelung-hulita Agenţie Naţională de Administrare Fiscală şi-a mai atras un duşman. Chiar unul roşu, din rândul PSD-iştilor. Şeful Direcţiei Silvice Bihor, Adrian Florescu, a răbufnit săptămâna trecută pe Facebook şi a hulit ANAF pe motiv că ar vrea să impoziteze şi darurile adunate de miri la nunţi.

Trecând peste faptul că zvonul nu este real, cel puţin nu deocamdată, supărarea lui Florescu e cât se poate de vehementă. 

Citeşte cum huleşte şeful Direcţiei Silvice inspectorii ANAF, pe www.bihorel.ro!