Pe nepusă masă, bihoreanul Ovidiu Dăescu a fost debarcat săptămâna trecută de la şefia Gărzii Naţionale de Mediu. Deşi omul susţinea că de-acum înainte va face ce vrea, dar sub nicio formă nu se va întoarce la Oradea, unde înainte să plece spre Capitală era şeful Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bihor, Bihorel a aflat că Dăescu va fi şef taman la Oradea.

Bihorel vă spune unde, pe blogul său!