E clar, cine dă sfaturi nu mai poate da exemplu! Gospodari, oneşti şi mânaţi de cele mai bune intenţii, consilierii locali au luat săptămâna trecută măsuri drastice pentru a pune ordine în parcările din oraş.
Imunitate de aleşi: Aleşii orădenilor parchează gratis în curtea Primăriei
4 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
unii da altii ba
Profesorii de ce nu mai au voie sa parcheze in curtile scolilor ?
Postat 16 Septembrie 2013, 20:14 de fecoka
0
0
Raporteaza
@oradean
Pe care "undeva" e normal ca consilierii (cacofonie intentionata) sa fie mai cu motz ?
Postat 16 Septembrie 2013, 14:24 de alt oradean
0
0
Raporteaza
si ce daca parcheaza gratis?
Nu inteleg.....care e problema ca parcheaza gratis? pe undeva e normal sa aiba parcari gratuite.
Postat 16 Septembrie 2013, 12:26 de oradean
0
0
Raporteaza
La asa o administratie ar trebui acoperita si parcarea aceea cu o piramida
La cat au dat partidelor din care fac parte, ca sa ajunga pupincuristii primarului si ridicatorii de mana ori de cate ori acesta da cate o comanda, merita si ei o parcare gratuita, ca doar la serviciu merg, nu la carciuma.
Postat 16 Septembrie 2013, 11:27 de Kriss
0
0
Raporteaza