Nicio săptămână fără evenimente rutiere de soi la Oradea! Dacă în săptămânile trecute agenţii Poliţiei Bihor şi ai celei Locale s-au întrecut la categoria "cel mai prost din parcare", echipajele lăsându-şi maşinile abandonate pe interzis, a venit şi rândul colegilor de la Jandarmerie să demonstreze că nu-s nici ei mai breji.
Jandarmeria în dubă! O Dacie a Jandarmeriei, parcată tocmai într-o staţie de autobuz
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
vrajeala ieftina
Articolul e o vrajeala ieftina. Poza a mai aparut acum 2 ani cand chiar au parcat neregulamentar in statia de autobuz de pe Traian Mosoiu. Si probabil va mai aparea poza peste cativa ani din lipsa de articole denigrante. Acum daca tot era proaspata treaba cu politia romana si cu locala incalcand reguli de circulatie, era culmea sa nu bagam si jendarii.
Postat 22 Februarie 2015, 14:27 de adrian2014
0
0
Raporteaza