Vă amintiţi cum, în urmă cu două veri, o ditamai comisie formată la comanda prefectului Claudiu Pop lua la pas pensiunile din Băile Felix şi 1 Mai, pentru a depista forajele ilegale de apă geotermală? La acea vreme inspectorii au depistat doar şase puţuri fără autorizaţie prin care se fura apă termală, dar nici până acum n-au reuşit să le închidă pe toate!
Judecată... la cald: Deşi n-are autorizaţie, soţul unei judecătoare poate folosi un foraj de apă termală la o pensiune din Băile Felix
3 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Auleu...
Deci sotul FURA!Cine il judeca pe HOT????Sotia judecatoare?Cind plateste ce a furat pina acum?
Postat 26 Februarie 2015, 08:49 de grigore
0
0
Raporteaza
capitala apelor termale
capitala apelor termale, cica, poate capitala hotilor de apa termala... poftiti dragi turisti sa vedeti cum arata tursimul balneo fara apa termala
Postat 25 Februarie 2015, 19:58 de PueMonta
0
0
Raporteaza
10 hohote de râs!
STAT DE DREPT JUSTITIE INDEPENDENTA STAT DE DREPT JUSTITTIE INDEPENDENTA! Să ne râdem cu Instanțele bihorene!
Postat 25 Februarie 2015, 09:30 de TDS
0
0
Raporteaza