Zâna din Pleşcoi a venit în ţara Buldogului să-şi facă campanie electorală, deşi după cum arată poate face şi campanie erectorală. "Ce aduceţi nou în PDL?". "Am să extrapolez metodele de pe când eram ministresă". "Adică?". "Păi nu aţi văzut, vorba preşedintelui, ce bună absorbţie am avut? La fonduri europene. Tot aşa vreau să absorb cât mai multe fracţiuni din partidele de dreapta".

Vezi ce are de zis Bihorel despre evenimentele săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!