Pentru un rahat de drum de 28 de kilometri, care poate se va face dacă se vor găsi bani, a venit tocmai vicepremierul. "Mă, voi nu mai aveţi ce inaugura de veniţi la orice budă construită din bani publici?". "Păi de ce crezi că mă zbat eu cu regionalizarea? E singurul lucru care nu necesită bani şi nici idei. Trebuie să ne aflăm şi noi în treabă, dacă tot guvernăm".
Vezi cum comentează Bihorel evenimentele săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!